Delighted Little Girl Holding Big Teddy Bear
Detskáizbička

Naša firma

Rozumieme, že pre vaše deti hľadáte iba to najlepšie. Preto sme pre vás vybrali len tie najkvalitnejšie hračky od popredných európskych a svetových výrobcov. Naša online hračkáreň detskyobchodik.sk je tu pre vás už mnoho rokov. Za túto dobu sme potešili tisíce malých radostných duší krásnymi hračkami. Radi vidíme, že sa na našej stránke cítite príjemne, a dúfame, že si u nás vyberiete tie správne hračky online.

Naši výrobcovia

Bezpečnosť je pre nás kľúčová. Naši výrobcovia sú držiteľmi všetkých potrebných certifikátov týkajúcich sa kvality a bezpečnosti. Dávame veľký dôraz na to, odkiaľ pochádzajú naši výrobcovia. Väčšina z nich pôvodne pochádza z krajín Európskej únie. Všetky hračky, ktoré môžete zakúpiť na našej stránke, sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov.

Pár slov o nás

Cítime sa tu ako doma, s pocitom pohodlia, bezpečia a bez obáv.

Sme mladý, kreatívny a inovatívny tím, ktorý disponuje bohatým vedomostným a skúsenostným základom v oblasti internetového obchodovania a poskytovania služieb. Na poli online predaja sme úspešne pôsobili už niekoľko rokov.

Naša ponuka produktov je široká a garantujeme vám najnižšie ceny. Prinášame zaujímavé akcie, zľavy, súťaže a vernostný program. Zasielky doručujeme pomocou kurierskej služby GLS až do vášho domova. Máte možnosť platiť cez bankový prevod alebo priamo pri prevzatí. Naša starostlivá a profesionálna zákaznícka podpora je dostupná cez e-mail, telefón a online chat na našej stránke. To všetko a ešte viac tvorí našu značku kvality.

Od nášho založenia sa naša filozofia nezmenila. Naším cieľom je ponúkať najlepšie ceny, tovar a služby. Neustále sa usilujeme prekvapiť aj tých, ktorí nás poznajú, a to formou nových služieb a špeciálnych ponúk, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť.

Napíšte nám:

S radosťou budeme čakať na vaše komentáre, recenzie alebo zdieľanie na sociálnych sieťach, ktoré pravidelne aktualizujeme. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kedykoľvek kontaktovať. Začať nakupovať u nás je hladké a bezproblémové.

Prečo si vybrať nás:

Záväzok udržiavať dlhodobo nízke ceny.

Všetky produkty sú odosielané do 3 pracovných dní od vytvorenia objednávky.

Dôkladne kontrolujeme všetky produkty pred ich odoslaním, aby ste dostali len tú najvyššiu kvalitu.

Stále hľadáme nových výrobcov, aby sme vám mohli prinášať neustále novinky.

Máme všetko, čo potrebujete. Sme tu pre vás a rozumieme vašim potrebám.